Eesti rockabilly foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eesti rockabilly foorum

---Eesti Rockabilly foorum koondab kõiki Rockabilly ja Rock'n'Roll muusika sõpru ja huvilisi---
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  FacebookFacebook  

 

 Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?

Go down 
+17
bastard
Varblane
Janbert
JRCash
Rockabilly69
EvaDiva
fallenone
Willi
BabyLou
Oldermann
gretchycat
Siigel
Bopperer
altraditional
RockinBandit
Jürka
RockinLady
21 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Rockabilly69
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
Rockabilly69


Postituste arv : 198
Age : 55
Asukoht : Tallinn, Nõmme
Registration date : 07/02/2009

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty22.09.09 12:52

Oldermann kirjutas:
Esile on kerkinu selline probleem, et pole vahet, mis ja kui tugevat vaha kasutan, vaid ikkagi tõusevad osad juuksed püsti, nagu okassiga ja just juuste otsad nagu. Kas põhjuseks on juuste eripära või on mingi strateegiline viga vaha kasutamisel/soengu tegemisel. Vahaga kokku ei hoia selles mõttes, aga ikkagi koguaeg tõusevad juukse pahmakad püsti vaikselt. Valga Cruisingu ajal oli ka sama probleem, kui keegi mäletab.
Üheks probleemiks või olla, et juukse olid varem värvitud ja nüüd on väljakasvanud ja ainult otsad on veel värvitud ja seega nn surnud juuksed .Kasvatan välja neid preagu,et ära lõigata kõik värvitud osa
Vahad mida kasuta on Murray´s Superior ja Black & White Pomade
Kerge illustratsioon ka : [Edit : pilt eemaldatud]

Väga õige lähenemine , mul ka need "lemmikmargid". Muidugi Black&White on hirmus rasvane , peale kasutamist peab juukseid üks 3x pesema.
Vahepeal oli USA s müügist ära võetud ,kuna keegi väitis ,et tekitab peanaha vähki, hetkel viimane info puudub. Ise olen B&W kasutanud pea 20 aastat ja pole veel ära kärvanud. Murray s on veits pehmem vaha , ei pea hiljem pead nii metsikult küürima. Ei lõhna (loe: haise) ka nii tugevalt.
Ise olen viimasel ajal küll läinud lihtsamat vastupanu teed ja hakanud lakki rohkem tarbima.
Tagasi üles Go down
gretchycat
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
gretchycat


Postituste arv : 225
Age : 41
Asukoht : Lõunaosariigid, Tartu
Registration date : 14/05/2008

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty28.09.09 11:45

Oot... millist Murray's vaha sa mõtled? See Original Pomade on küll nii kõva, et kisu traatharjaga juustest välja. B&W on ikka tunduvalt pehmema konsistentsiga.
Tagasi üles Go down
Rockabilly69
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
Rockabilly69


Postituste arv : 198
Age : 55
Asukoht : Tallinn, Nõmme
Registration date : 07/02/2009

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty01.10.09 8:11

gretchycat kirjutas:
Oot... millist Murray's vaha sa mõtled? See Original Pomade on küll nii kõva, et kisu traatharjaga juustest välja. B&W on ikka tunduvalt pehmema konsistentsiga.
Vaatasin kodust oma "buduaarist" üle ja tõden ,et jah Murrays on üks kõva kraam (ajasin segamini DAX WAX iga) kui ma ei eksi on tal sees mesilasvaha.
See "light" asi mis tuleb paremini ära on DAX WAX , mida on võimalik osta erinevat varianti light-extra strong. Olen seda isegi näinud ühes Tallinna juuksuritele mõeldud kaupluses müügil hinne oli mingi 80 eeku.
Tagasi üles Go down
Bopperer
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
Bopperer


Postituste arv : 410
Age : 41
Asukoht : Riga, Latvia
Registration date : 23/02/2008

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty16.02.10 13:06

Just leidsin ühe väga hea web-poodi Saksamaalt:
www.pomade-shop.eu
Tagasi üles Go down
http://www.myspace.com/lilbopperer
Oldermann
Admin
Admin
Oldermann


Postituste arv : 560
Asukoht : Reval
Registration date : 01/12/2007

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty16.02.10 13:22

Bopperer kirjutas:
Just leidsin ühe väga hea web-poodi Saksamaalt:
www.pomade-shop.eu
Päris korralik valik, keegi midagi peale põhiliste kaubamärkide ka midagi soovitada oskab?
mis oleks pehme, nagu "Black & White" Genuine Pluko Hair Dressing Pomade
Tagasi üles Go down
gretchycat
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
gretchycat


Postituste arv : 225
Age : 41
Asukoht : Lõunaosariigid, Tartu
Registration date : 14/05/2008

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty23.02.10 6:59

Janbert oskab ehk Layrite'i toodangut lähemalt kommenteerida - see peaks päris mõnus kraam olema. Erinevalt ülejäänutest on ka suhteliselt viisakalt välja pestav.
Tagasi üles Go down
EvaDiva
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
EvaDiva


Postituste arv : 109
Age : 33
Registration date : 03/09/2009

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty23.02.10 15:17

Ei tea, kuidas sellise korraliku soengu ja vahakattega talvel väljas käia? Tõenäoliselt mõne peakatte võib ära unustada ja selle asemel öelda "ilu nõuab ohvreid"?
Tagasi üles Go down
JRCash
Kasutaja
Kasutaja
JRCash


Postituste arv : 37
Age : 33
Asukoht : Tallinn
Registration date : 10/01/2010

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty23.02.10 15:43

Jah, nii ta kipub olema talvel, õnneks siin saare peal pole kuigi külm kuid mingi peakatte võib ära unustada küll
Tagasi üles Go down
Janbert
Kasutaja
Kasutaja
Janbert


Postituste arv : 35
Age : 38
Asukoht : Tallinn
Registration date : 01/06/2008

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty25.02.10 14:16

gretchycat kirjutas:
Janbert oskab ehk Layrite'i toodangut lähemalt kommenteerida - see peaks päris mõnus kraam olema. Erinevalt ülejäänutest on ka suhteliselt viisakalt välja pestav.

Olen jah vahelduva eduga Layrite'i kasutanud. Hoiab väga hästi (minu juuste puhul paremini kui black&white), aga kuivab mu meelest natuke liiga "kõvaks". Muidu pähe määrida on hea Smile , sest topsi sees on väga pehme ja "välja pesemisega" erilist vaeva pole vaja näha, kuna Layrite lahustub vees. Pole küll proovinud, aga usun, et ilma shampoonita saaks ka juuksed puhtaks. Igal juhul, kui päeva jooksul vaja kerge touch-up teha, siis märja käega juustest läbi, näitad natuke kammi ja oled jälle Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 651748
...või kui hommikul on nö eilne möks peas, siis ka ainus võimalus kammimiseks on juuksed õrnalt niiskeks enne teha. Ainult iga järgnev märgamine lahustab ka hoidmisomadusi.
Üldiselt ma päris igapäevaseks kasutamiseks Layrite ei valiks, sest mul kulub seda rohkem kui näiteks Black&White'i, samas kui B&W purk on suurem ja hind odavam. See mu isiklik arvamus, vb kellelegi teisele sobib paremini. Samas on hea kui ta kapis olemas on erijuhtudeks.. näiteks bad hair day Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Icon_razz
Võrdluseks Murray's Superior, mis on for VERY bad hair day.

Kui ma siin juba sujuvalt võrdlema hakkasin, lisan siis kõik möksid, mida kasutanud olen:

Black&White - seda teab suurem osa siit ma arvan. Hea pehme pähe määrida ja hoiab ka üpris hästi. Pesemisega vaja natuke vaeva näha, aga ei midagi müstilist.

Schmiere, Mittel - (saksa keeles Schmiere = rasv, grease) Mittel tähendab keskmise tugevusega. On olemas ka hart - tugev ja weich - pehme. Lisaks ka Schmiere für Mädels , mis siis mõeldud tütarlastele, ma ei tea mis seal erilist on. Nagu võib arvata, on sakslaste enda toode ja kuulub Rumble59 kaubamärgi alla. Endale prooviks võtsin Mittel. Toimimise koha pealt ütleks, et üpris sama Black&White'ga - sama pehme ja hoiab sama hästi. Lõhnab päris tugevasti Tutti-Frutti järgi Smile ja on sinist värvi, aga juustele sinakat tooni edasi ei anna, vähemalt pole endal täheldanud. (Kui keegi kaasfoorumlastest on mu kiharates sinist kuma mõnikord kohanud võib teada anda Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Icon_lol ). Hinna poolest on kallim kui B&W ja purk on ka väiksem (B&W on 200ml; Shmiere 140ml), aga see-eest on purk mitmeid kordi ägedam Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Icon_twisted . Ma kusjuures selle pärast Schmiere't prooviks võtsingi, et purgi kaas nii äge on.

Royal Crown - Väga pehme - minu juukseid ei tahtnud kuidagi hoida aga välja pesemine jällegi nagu B&W. Tegime Al'iga siinpuhul vahetuskaupa, nii et ta äkki viitsib rääkida, kuidas tal Royal Crown toimib.

Avastasin just, et veel üks Schmiere on välja tulnud vahepeal - Knüppelhart - otsetõlkes kaika-tugevune vms ehk siis eriti tugev. Huvi pärast tahaks isegi proovida - kuna nende hart varianti on võrreldud Murray's-ega.. jaiks.. Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Icon_eek ...ja seda ma ei hakka mainima, et karbikaas jälle üliäge
E: lugesin nüüd, et too Knüppelhart on pigem ikka keskmise tugevusega.
Tagasi üles Go down
Bopperer
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
Bopperer


Postituste arv : 410
Age : 41
Asukoht : Riga, Latvia
Registration date : 23/02/2008

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty25.02.10 16:45

Janbert kirjutas:

Lisaks ka Schmiere für Mädels , mis siis mõeldud tütarlastele, ma ei tea mis seal erilist on.
Siis on ka grease ka naistele, pole kunagi proovinud... Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Icon_eek
Tagasi üles Go down
http://www.myspace.com/lilbopperer
altraditional
Moderaator
Moderaator
altraditional


Postituste arv : 410
Asukoht : Tln
Registration date : 29/12/2007

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty19.03.10 10:23

Kuna mind siis ka jutuks võeti, siis kirjutan üht-teist.
Nagu mõned ka kuulnud on, siis ma olen olnud rohkem õli-mees. Ehk igasuguse päris vedela kraamiga tavaliselt juukseid kamminud. Olen ka teinud erinevaid loomkatseid enda peal, alates rapsiõlist ja lõpetades igasuguse eksootikaga. Õli on üsna lahja hoidmisega, meenutab põhimõtteliselt peale pesemaskäiku märgade juuste kammimist. Ainult et vesi kuivab ära, õli mitte, umbes selline efekt ongi. Hea on see, et karv on alati kammitav, jäigaks ei kuiva, samas muidugi kõrget ja keerulist soengut püsti ei hoia ka. Mõnel õlil on talvel kena omadus ära jäätuda/hanguda. Ehk et peale -10 kraadiga õueskäiku juukseid katsudes oleks nagu paks kiht lakki peale lastud. Soojas muidugi sulab ära ja läheb nö. tavaliseks tagasi.
Kui janbert mainis Royal crowni, et olla lahja hoidmisega, siis minu jaoks on see juba paras liim. Ehk täitsa tugev toode, hoiab õhtu läbi. Oraanzis karbis murrays, mille jaanusele andsin, oli minu meelest juba liiga-liiga jäik kraam, ma mingi üksik kord proovisin seda, ei tundunud mõnus. Eks ta harjumise asi vist ole.
PS. need kes otsivad aina tugevamaid segusid ja imestavad et kellele neid mõtetuid lahjasid toodetakse, siis tuleb välja et ma olen näide selle klientuurist.
Tagasi üles Go down
RockinBandit
Admin
Admin
RockinBandit


Postituste arv : 1345
Age : 39
Asukoht : Lõunaosariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty22.03.10 14:06

Murray's Superiori kasutajatele väike nipp - määrige seda pähe kasutades samal ajal fööni. Sama tehke ka kammides. Hoopis teine effekt. Sisuliselt nagu polekski seda kleepjat möga peas. Kui mõne hetke on kuivanud siis tõmbub jälle endiseks. Üldiselt polegi nii paha vaha.

Viimati sai ju ostetud ka mitme aasta varu seega pidi mingeid uusi nippe proovima. Kusjuures Murray vaha purgil on ka õpetus sooja käterätiga juuste hõõrumisest jne. aga me elame juba elektri ajastul seega saame ka fööni kasutada mis on minu kogemuse põhjal oluliselt effektiivsem kui soe käterätik
Tagasi üles Go down
http://rockinbandit-fonoteek.blogspot.com/
Oldermann
Admin
Admin
Oldermann


Postituste arv : 560
Asukoht : Reval
Registration date : 01/12/2007

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty22.03.10 16:37

kus juures ma kasutan elektrilist vööni isegi B&W juures, panen vaha pähe, vööni tööle ja kammides sulatan ühtlased laiali, siis panen vööni kapinurgale ja asun soengut sättima. vajadusel võib tegemise käigus veel protseduuri korrata, kuigi see B&W on niigi väga pehme juba.
Tagasi üles Go down
Varblane
Kasutaja
Kasutaja
Varblane


Postituste arv : 39
Age : 34
Asukoht : Tallinn,Nõmme
Registration date : 17/05/2009

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty23.03.10 12:50

Mul päris jõhker parukas pähe tekkinud, mõni märksõna mis ma juuksurile ütlen? Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Icon_lol Vaha peaksin ka muretsema tegelt...
Tagasi üles Go down
http://www.carrating.org/usercars.php?39209
RockinBandit
Admin
Admin
RockinBandit


Postituste arv : 1345
Age : 39
Asukoht : Lõunaosariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty23.03.10 13:46

Varblane kirjutas:
Mul päris jõhker parukas pähe tekkinud, mõni märksõna mis ma juuksurile ütlen? Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Icon_lol Vaha peaksin ka muretsema tegelt...

Vii juuksurile see pilt ja näita millist varjanti Rockabilly soengust tahad Very Happy

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 MENSCUTS
Tagasi üles Go down
http://rockinbandit-fonoteek.blogspot.com/
BabyLou
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
BabyLou


Postituste arv : 151
Age : 38
Asukoht : Tallinn
Registration date : 06/07/2008

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty24.03.10 15:46

Jürka kirjutas:
Käisin täna kolm suurt poodi läbi ja seda Taft Power Waxi ei leidunud üheski... Küll aga oli igasühes neis Tafti Ultra Waxi (sinine purk) ja Tafti Power Geli, aga mitte üheski Tafti Power Waxi... Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 152454

Watsonsi-nimelises poes igal juhul täitsa olemas Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Icon_wink (Tallinnas on kõige paremini ligipääsetavam vast seal bussiterminalis, mina nägin Õismäe omas. Ja Ülemiste keskuses on ka üks.) Nii et kes seda eelistab, vaadaku sinna.
Ma ise kasutan ka seda keerulisemate soengute jaoks, mulle sobib Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Icon_biggrin (kuigi eks need naiste soengud veits teistsugused ole ka.)
Tagasi üles Go down
Jürka
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
Jürka


Postituste arv : 360
Age : 38
Asukoht : Saue
Registration date : 27/11/2007

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty05.04.10 18:40

Toon USA'st sületäie Murray'si traatharjavaha, kui kellelgi peaks puudus tulema... Ise pole veel proovinud, aga küll jõuab vaatamata siinsetele hirmujuttudele...
Tagasi üles Go down
bastard
Kasutaja
Kasutaja



Postituste arv : 20
Age : 36
Registration date : 28/01/2010

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty09.04.10 12:50

endal pahmakas juba kohevaks läind ja tuli idee nn vamp-ramp lasta.(pmst sharkfin sealt pildilt).
on keegi lõigand,lasknud lõigata või mõnel muul müstilisel moel sellega hakkama saanud?
piinasin küll googlet, aga midagi tarka ei leidnud.
Tagasi üles Go down
BabyLou
Aktiivne kasutaja
Aktiivne kasutaja
BabyLou


Postituste arv : 151
Age : 38
Asukoht : Tallinn
Registration date : 06/07/2008

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty10.04.10 9:49

Mingis poolakeelses foorumis on ingl.k. kopipeist õpetusest olemas (kui seda mõtled) Very Happy
Aga tegelikult ei tohiks see ju väga keeruline olla? n-ö põhi ehk juukselõikamisviis on ikka sama, ainult pikkused veidi teised ja suurem osa juukseid maha aetud. St suurem osa selliseid soenguid ikka põhinevad klassikalisel rockabilly (või noh, vanakooli siis) meeste lõikusel , nii et oma poolvõhiklikult seisukohalt arvan, et ei tohiks väga rasket olla midagi. Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
RockinBandit
Admin
Admin
RockinBandit


Postituste arv : 1345
Age : 39
Asukoht : Lõunaosariigid, Tartu
Registration date : 18/11/2007

Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !?   Kuidas teha seda päris õiget meeste rockabilly soengut !? - Page 4 Empty13.04.10 17:28

Mõningaid videosid kust ehk keegi leiab mõne hea nipi: